گارانتی محصولات-سامسونگ-سام زمرد

فروش برای ما پایان نیست، آغاز یک تعهد است

امروزه محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی بسیار پیشرفته و هوشمند هستند. به همین دلیل در صورت بروز خرابی و یا مشکلات فنی، تعمیر و یا تعویض آنها هزینه های بسیار بالایی درپی خواهد داشت. یافتن تعمیرکار حرفه ای و مجرب نیز از دغدغه های اساسی است که در زمان خرابی لوازم خانگی به وجود می آید. از این رو گارانتی و خدمات پشتیبانی معتبر از عوامل بسیار مهمی هستند که می بایست در زمان خرید کالا به آنها توجه شود.

فروشگاه سام زمرد با 23 سال تجربه در زمینه فروش حضوری و آنلاین محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی با هدف فرآهم نمودن تجربه ی خریدی مطمن برای مشتریان، اقدام به ارائه خدمات تضمین اصالت و سلامت کالا و گارانتی های معتبر تعویض و تعمیر محصولات نموده است که در ادامه به جزئیات آنها خواهیم پرداخت. بنابراین شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای کالای مورد نظر خود را با گارانتی معتبر از فروشگاه سام زمرد خریداری نمائید و با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

تضمین اصالت و سلامت کالا

ما در فروشگاه سام زمرد اصالت و سلامت کلیه کالاهایی که از ما خریداری می کنید را تضمین می کنیم. کلیه محصولات خریداری شده مربوط به استان تهران و شهرهای اطراف از طریق شبکه حمل و نقل فروشگاه برای شما ارسال خواهد شد. در صورتی که کالای خریداری شده تلویزیون باشد، همراه با کالا، کارشناس نصب هم به محل اعزام خواهد شد و تلویزیون نصب شده و سالم تحویل می گردد. در خصوص محصولات خریداری شده مربوط به سایر شهرها نیز سفارشات با همکاری شرکت تیپاکس ارسال می گردد و سلامت کالا بیمه می شود. از این رو کلیه سفارشات سالم به دست شما خواهد رسید. لطفاً در زمان تحویل، کالای خریداری شده را بررسی نموده و از سلامت کالا اطمینان حاصل فرمائید.

یک هفته مهلت تست ویژه تلویزیون های سامسونگ

کلیه تلویزیون های سامسونگ فروشگاه سام زمرد دارای یک هفته مهلت تست هستند. شما می توانید از تاریخ خرید به مدت ۷ روز تلویزیون خود را تست نمایید. در صورت وجود خرابی و مشکل فنی، تلویزیون برای شما تعویض خواهد شد. این مهلت به منظور اطمینان بیشتر از سلامت تلویزیون برای شما در نظر گرفته شده و تنها در صورت وجود خرابی و ایراد فنی تعویض تلویزیون امکان پذیر می باشد.

گارانتی طلایی زمرد سرویس – 18 ماهه

گارانتی طلایی زمرد سرویس

این گارانتی شامل تضمین اصالت و سلامت کالا، 7 روز مهلت تست و 18 ماه تعمیر می باشد. جهت اطمینان از اصالت گارانتی طلایی زمرد سرویس در کلیه مراحل حتی پیش از خرید کالا می توانید به صفحه اعتبارسنجی سایت زمرد سرویس مراجعه نموده، کد درج شده بر روی کارت گارانتی را وارد کنید و اعتبار آن را استعلام بگیرید. گارانتی طلایی زمرد سرویس ویژه استان تهران و شهرهای اطراف می باشد و در خصوص سایر شهرها کالا همراه با گارانتی AT Service ارسال می گردد.

شرایط استفاده:
 • کالا توسط کارشناس نصب زمرد سرویس نصب شده باشد.
 • کالا سابقه‌ی ارجاع به تعمیرگاه را نداشته باشد.
 • کالا توسط هیچ فردی باز نشده و دستکاری نشده باشد.
مدارک مورد نیاز:
 • فاکتور ممهور به مهر فروشگاه سام زمرد
 • اصل کارت گارانتی طلایی زمرد سرویس با هولوگرام
گارانتی طلایی زمرد سرویس در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط می گردد:
 • استفاده، نگهداری و آزمایش ناصحیح و هرگونه تغییر و خارج ساختن محصول از شکل عادی
 • خرابی در اثر استفاده از هرگونه قطعات و لوازم جانبی متفرقه و بی‌کیفیت
 • اقدام به سرویس، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز
 • هرگونه ضربه خوردگی و هرگونه تماس با مایعات و رطوبت و آتش
 • تغییر یا دستکاری شماره سریال دستگاه در کالا
 • مخدوش ساختن هولوگرام بر روی کارت گارانتی
 • نصب هرگونه نرم افزار و برنامه غیر مجاز از منبعی به جز سازنده‌ی محصول
 • پنل در هیچ دستگاهی شامل گارانتی طلایی زمرد سرویس نمی باشد.
 • لوازم جانبی همراه محصول شامل گارانتی نمی باشد.
 • استهلاک تدریجی محصول از قبیل سایش، شکستگی، خط خوردگی و رنگ رفتگی، دفرمه شدن ناشی از حرارت محیط و صدمات ناشی از قرار گرفتن کالا در مجاورت میدان‌های مغناطیسی شامل گارانتی نمی باشد.
 • در خصوص تلویزیون ها طبق قوانین استاندارد، پیکسل سوخته تا 5 عدد هیچ آسیبی به دستگاه شما وارد نمیکند و شامل گارانتی نمی باشد.
 • در خصوص تلویزیون ها پیکسل سوخته و معیوب بیش از 5 عدد تا 7 روز شامل گارانتی می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این گارانتی می توانید به وبسایت گارانتی زمرد سرویس مراجعه کنید.

گارانتی VIP زمرد سرویس – 12 ماه تعویض

گارانتی VIP زمرد سرویس

این گارانتی شامل تعویض ویژه تلویزیون های هوشمند به مدت 12 ماه می باشد. جهت اطمینان از اصالت گارانتی VIP زمرد سرویس در کلیه مراحل حتی پیش از خرید کالا می توانید به صفحه اعتبارسنجی سایت زمرد سرویس مراجعه نموده، کد درج شده بر روی کارت گارانتی را وارد کنید و اعتبار آن را استعلام بگیرید.

مدارک و شرایط:
 • مدارک مورد نیاز و تمام شرایط مربوط به گارانتی طلایی زمرد سرویس در خصوص گارانتی VIP زمرد سرویس هم صدق می کند.
 • تعویض کالا فقط در صورت وجود عیب و خرابی ناشی از ساخت و یک بار امکان پذیر است.
قوانین تعویض:
 • در صورت بروز عیب و خرابی، پس از هماهنگی با کارشناسان شرکت زمردسرویس، اگر محل مشتری استان تهران و یا شهرهای اطراف باشد، کارشناسان فنی زمرد سرویس جهت بررسی و انتقال کالا، به محل مشتری مراجعه می کنند. اگر محل مشتری در سایر شهرها باشد، کالا توسط مشتری مرجوع گشته و پس از بررسی و تأیید کارشناسان زمرد سرویس در صورت محق بودن مشتری و شمول خدمات، کالای مشابه دیگری جایگزین کالای قبلی گشته و به آدرس خریدار حمل می‌شود.
 • در صورت ناموجود شدن کالای برگشت داده شده، پس از تماس و هماهنگی و گرفتن تأییدیه از مشتری نسبت به ارسال کالای مشابه با آن و در همان رنج قیمت اقدام می شود و مابه ‌التفاوت قیمت با مشتری محاسبه می‌گردد.
 • پنل‌ تلویزیون برگشتی، توسط کارشناسان فنی زمرد سرویس کنترل شده و در صورتی که خرابی و عیب پنل ناشی از ضربه، نوسانات الکتریکی، ریختن مایعات، قرار گرفتن در مجاورت میدان‌های مغناطیسی و حرارت نامتعارف باشد، شامل خدمات تعویض نمی شود.
 • در صورت محق بودن خریدار و شمول خدمات تعویض، هزینه‌های حمل کالا توسط زمرد سرویس تقبل شده و به مشتری عودت می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این گارانتی می توانید به وبسایت گارانتی زمرد سرویس مراجعه کنید.

گارانتی 18 ماهه طلایی AT Service

کالاهای خریداری شده دارای گارانتی طلایی AT Service شامل خدمات نصب و تعمیر به مدت 18 ماه هستند. پس از پایان 18 ماه نیز مدت اعتبار این گارانتی قابل تمدید می باشد. خدمات پس از فروش AT Service شامل طیف وسیعی از گروه های کالایی می شود. این گروه های کالایی در برگیرنده لوازم خانگی، صوتی و تصویری ، سرمایشی و گرمایشی و … از برند های معتبر وارداتی نظیر سامسونگ ، الجی ، سونی ، بوش ، پاناسونیک ، فیلیپس ، جنرال ، ایوولی و … هستند. در صورتی که کالای خریداری شده تلویزیون باشد، از 6 ماه گارانتی بک لایت نیز برخوردار خواهد بود.

تعمیرات کالاهای خریداری شده دارای گارانتی طلایی AT Service توسط تکنسین های متخصص و مجرب و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا صورت می پذیرد. همچنین برای اطمینان از رضایت مشتریان در تمامی مراحل از ثبت تا ارائه خدمات همواره تیم پشتیبانی این گارانتی با شما در تماس خواهد بود. در این تماس ها میزان رضایتمندی ارزیابی خواهد شد و در صورت وجود هرگونه مشکل به سرعت پیگیری می شود.

قوانین و مقررات گارانتی طلایی AT Service
 1. صدمات ناشی از ضربه، خراشیدگی، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش سوزی و حرارت بالا، وجود گرد وغبار زیاد ، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبیعی شامل خدمات نبوده و این مجموعه مسئولیتی در این قبال ندارد.
 2. پنل در هیچ دستگاهی شامل خدمات پس از فروش نمی شود.
 3. پس از نصب و راه اندازی کالا شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کسری و شکستگی کالا را ندارد.
 4. به یاد داشته باشید تعمیر و دستکاری محصول توسط تعمیرکارهای غیر مجاز می تواند منجر به غیر فعال شدن .خدمات دستگاه شود از همین رو در صورت هر گونه مشکل تنها با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
 5. لوازم جانبی (کنترل ، بدنه ، کابل برق ، فیلتر ، پایه و قاب و…) فاقد خدمات می باشد.
 6. چنانچه تا 72 ساعت پس از خرید،کالا دچار مشکلی غیر از بندهای بالا شود به فروشگاه مراجعه نمایید.
 7. در صورتی که کالای خریداری شده (به غیر از بند های بالا) دچار مشکل شود شامل خدمات می شود.
 8. کالاهای دارای خدمـات تحت هیچ شرایطـی شامـل تعویض نمی باشد. همچـنین با توجه به کمبود قطعـات و محدودیت های تحریم ، ممکن است زمان تعمیر دستگاه طولانی شود. از همکاری شما تشکرات لازم را داریم .
 9. طبق قوانین استاندارد ، خاموشی پیکسل تا 5 عدد هیچ آسیبی به دستگاه شما وارد نمیکند.
 10. ارائه کارت خدمات در زمان نصب و تعمیرات الزامی است.
 11. هزینه حمل و نصب ، آموزش طرز کار دستگاه و ایاب و ذهاب در دوران خدمات بر عهده خریدار می باشد.
 12. دستگاه خریداری شده از تاریخ نصب 18 ماه و بک لایت 6 ماه شامل خدمات گارانتی می شود.
 13. این برگه خدمات پس از فروش همانند قرارداد بین خریدار و مرکز سرویس بوده و پس از امضای خریدار و نصب تکنسین شرکت معتبر می باشد.
 14. چنانچه تلویزیون خریداری شده توسط مشتری به درخواست خود روی دیوار نصب شود به دلیل غیر استاندارد بودن هرگونه مشکلات اعم از شکستگی پنل به عهده مشتری میباشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 15. همچنان اگر از کابل های آنتن هوایی ، آنتن مرکزی ، کابل HDMI ، کابل اپتیکال ، فلش و هارد اکسترنال استفاده مینمایید چنانچه شامل نوسان شود، آسیب هایی که از جانب آنها، به پنل یا مینبورد دستگاه میرساند شامل خدمات نمیباشد

گارانتی at service-سامسونگ-سام زمرد

گارانتی سام سرویس

کلیه محصولات برند سام که در فروشگاه سام زمرد به فروش می رسند دارای 24 ماه گارانتی اصلی شرکت سازنده (سام سرویس) هستند. شرکت سام سرویس با  اطمینان از کیفیت محصولات خود علاوه بر ارائه 24 ماه خدمات پس از فروش، در صورت بروز ایرادهای سخت افزاری، خدمت تعویض تلویزیون را نیز ارائه می دهد. همچنین موتور کلیه مدل های لباسشوئی سام و کمپرسور دیجیتال اینورتور سامسونگ که در مدل منتخب یخچال فریزرهای سام به کار رفته دارای 123 ماه گارانتی هستند. بنابراین مشتریان محترم می توانند با اطمینان خاطر از خدمات پشتیبانی محصولات برند سام را خریداری نمایند.

شرایط عمومی گارانتی سام سرویس
 1. کارت ضمانت نامه بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.
 2. دستگاه هایی دارای گارانتی هستند که دارای برگ ضمانت نامه باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی ارایه برگ ضمانت نامه ضروری است.
 3. خدمات گارانتی فقط توسط مراکز مجاز معرفی شده و در محل تعمیرگاه ارائه می گردد.
 4. درصورت عدم نصب دستگاه توسط شرکت، دستگاه فاقد گارانتی می باشد.
 5. شروع گارانتی برای دستگاه هایی که فاقد نصب رایگان باشند، از تاریخ تولید محاسبه می گردد.
 6. خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده وشامل ارائه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد. ایراداتی که ناشی از طراحی، متریال، مونتاژ شده که در اثر استفاده نرمال از دستگاه در طول دوره گارانتی بروز می نماید. این خدمات در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان می باشد.
 7. .تلویزیون های سام برای کلیه ایرادات سخت افزاری به مدت 6 ماه گارانتی تعویض دارد.
 8. مدت زمان گارانتی موتور کلیه لباسشوئی های سام 123 ماه می باشد.
 9. مدت زمان گارانتی کمپرسور دیجیتال اینورتر یخچال فریزر ساید بای ساید سام مدل روسو و یخچال فریزر دوقلو مدل RZ60-RR60 (کمپرسور سامسونگ) 123 ماه می باشد.
گارانتی سام سرویس شامل موارد ذیل نمی شود
 1. صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق و حوادث طبیعی.
 2. استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه.
 3. دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز سام سرویس تعمیر شوند.
 4. هر نوع دستکاری و یا خدشه به فاکتور خرید، برچسب دستگاه و یا کارت ضمانت نامه.
محصولات برند سام که دارای نصب رایگان هستند
 1. ماشین لباسشویی اتوماتیک سام
 2. یخچال فریزرهای دو قلو سام
 3. تلویزیون LED سایز 40 اینچ به بالا سام
قطعات و قسمت هایی که شامل گارانتی سام سرویس نمی شود
ردیفنام محصولقطعات و قسمتهایی که شامل گارانتی نمی شود
1تلویزیون LEDوسایل و تجهیزات جانبی، بدنه، باطری ها، کنترل از راه دور، بلندگوها و صدمات و خرابی های ناشی از اتصال غلط یا ارتباط تلویزیون با سایر دستگاهها، تجهیزات و لوازم جانبی غیر سازگار و معیوب ، همچنین باقی ماندن اثر ناشی از نمایش مستمر لوگوی کانال یا تصاویر ثابت، صدمات وارده به پنل و صفحه نمایش ناشی از پاک کردن غلط با هر وسیله یا ماده شوینده نامناسب
2مانيتورکلیه وسایل و تجهیزات جانبی، بدنه لوازم تزیینی و داخلی، باطری ها، کنترل از راه دور و بلندگوها
3یخچال فریزرقفسه ها، لوازم تزیینی، بدنه خارجی، فیلتر و لوازم و تجهیزات جانبی، شکستگی قطعات دکوری
4ماشین لباسشوییلوازم تزیینی، بدنه و اجزای آن و تجهیزات جانبی، آسیبهای ظاهری بعد از نصب و تحویل بر عهده مشتری محترم می باشد و شرکت مسوولیتی در قبال آن ندارد
5ماشین ظرفشوییلوازم تزیینی، بدنه و اجزای آن و تجهیزات جانبی، آسیبهای ظاهری بعد از نصب و تحویل بر عهده مشتری محترم می باشد و شرکت مسوولیتی در قبال آن ندارد
6جاروبرقیفيلترها، لوازم تزیینی، ظروف و لوازم داخلی، بدنه خارجی و اجزای آن و تجهیزات جانبی
7مايكروفرلوازم تزیینی، ظروف و لوازم داخلی، بدنه خارجی و اجزای آن و تجهیزات جانبی
8کولرگازیفیلترها، بدنه و اجزای آن ، وسایل و تجهیزات جانبی، کنترل از راه دور